Přehled našich služeb 910 111 426 kontakt@it-techcz.com

IT-TechCZ s.r.o.

Váš poskytovatel IT služeb na klíč

IT vývoj na zakázku

Cloud, server, klientské aplikace, Linux, ..

Zaměřujeme se na projekty z oblasti cloudových služeb, serverového prostředí a klientských aplikací. Naše řešení se vždy nějakým způsobem opírají o svobodný operační systém Linux. Pracujeme-li s jiným operačním systémem, pak obvykle vytváříme webové aplikace nebo tzv. přenositelné aplikace, které mohou být spuštěny kdekoliv.

Vývoj služeb pro cloud, vývoj aplikací pro server

Díky provozu vlastních serverových služeb 4smart.cz a naší nové cloudové základny Cloud.4smart.cz máme v oblasti vývoje pro server a cloud bohaté zkušenosti, stejně jako zkušenosti s provozem serverů, serverových služeb a údržbou. Aplikace pro server mohou plnit libovolnou roli, může se jednat o databáze, sklady, úložiště, výpočetní nody, aplikační servery s REST API, telefonní služby, mailové služby, apod. V této oblasti neposkytujeme pouze vývoj software, ale nabízíme i hostování služeb na našich serverech a přípravu serverového prostředí. Kromě prostého vývoje software zajišťujeme vývoj celých služeb.

studio.4smart.cz

Vývoj klientských aplikací

Vyvíjíme standardní aplikace, tj. programy spustitelné na vašem počítači. Tyto aplikace mohou fungovat samostatně, nebo mohou používat serverovou část. Alternativou ke klasickým aplikacím jsou webové aplikace, které běží ve webovém prohlížeči. Pro laika jde o webové stránky - tak vypadají na oko. Z odborného pohledu jde o informační systém, které nabízíme v rámci naší služby Studio.4smart.cz. Webové aplikace na rozdíl od běžných aplikací, často vyžadují serverovou část. Jejich velkou výhodou je, že je lze používat kdekoliv a na jakémkoliv zařízení bez nutnosti instalace.

cloud.4smart.cz

IT zakázka a smlouva o dílo

Veškeré projekty středního a většího rozsahu stvrzujeme se zákazníkem smlouvou o dílo, jejíž návrh připravíme zdarma. Součástí smlouvy je vždy specifikace zadání. Výhodou tohoto přístupu je nepopiratelnost, kdy obě strany stvrdí svým podpisem souhlas se zadáním a s časovou a finanční náročností. Možné pozdější změny řešíme dodatkem ke smlouvě. Ústní uzavření dohody ve věci IT projektů je z naší strany možné pouze pro malé projekty, jejichž vyhotovení netrvá déle než několik hodin nebo nanejvýš dva dny.

NDA a obchodní tajemství

Uzavření obchodního tajemství je samozřejmostí. Takové dohody zásadně ctíme a dodržujeme. NDA lze uzavřít na začátku jednání, nebo společně s podpisem smlouvy o dílo. Načasování a uzavření smlouvy NDA je záležitostí přání zákazníka.

Vývoj software na klíč

1

Kontaktujte nás

Probereme Vaše požadavky.

2

Navážeme spolupráci

Závazky utvrdíme smlouvou o dílo.

3

Pustíme se do toho

Zůstaneme ve spojení s Vámi.

Hodinová sazba za služby IT vývojáře: od 500 Kč

Reference na některé z projektů

Aplikace Java Tunnel - aplikace v Javě pro vzdálenou technickou podporu zákazníkům projektu odorik.cz. Aplikace integruje VNC server a nástroje pro skenování sítě, rozpoznání síťových zařízení a zpřístupnění zařízení na LAN síti zákazníka pro potřeby supportu.

Aplikace Odorik Callback - aplikace pro Android zařízení umožňující volat zákazníkům odorik.cz formou zpětného volání. Aplikace poskytuje několik dalších funkcí.

Aplikace Odorik Callback 2 - aplikace pro Android zařízení umožňující volat zákazníkům odorik.cz formou zpětného volání. Druhá verze aplikace nabízí redesignované uživatelské rozhraní, poskytuje nové funkce a snadné ovládání.

Projekt Virtuální servery 4smart.cz - Kompletní realizace projektu od osvojení virtualizační technologie a úzpůsobení Linuxového jádra a modulů vlastním potřebám přes implementaci backendu, frontendu, billing systému, šablon hotových instalací a dalších subsystémů.

Projekt home-systems.cz - Vlastní projekt v oblasti programovatelné automatizace a chytré domácnosti. Vlastní HW a SW realizace Univerzální řídicí jednotky, osvojení různých technologií, průnik do reverzního inženýrství za účelem využití existujících ISM zařízení.

Projekt letstrololol.cz - Rebuild konceptu původního řešení (jeden http server a jedna databáze) do podoby konceptu cloudové aplikace schopné využívat různá virtualizační řešení současně, což umožňuje neomezený růst projektu a zvládání dále rostoucích náporů návštěvnosti.

Projekt meatgolf.com - Software pro ostrovní kamerový systém a serverovou část.

Projekt dropohs.cz - Návrh a realizace cloudové služby systému e-shopů (Eshop As a Service). Nyní zajišťujeme provoz tohoto partnerského projektu na našich serverech.

Projekt Studio.4smart.cz - Tyto webové stránky popisují naše služby v oblasti vývoje webových stránek, e-shopů a informačních systémů.

Projekt Cloud.4smart.cz - Nová generace virtuálních serverů. Jedná se o naši službu. Tato cloudová základna je unikátní díky své interní koncepci, podpoře REST API v základu a mnoha dalším funkcím. Poskytuje prostředí moderního VPS hostingu.

Několik projektů postavených na Raspberry PI - Bojužel jsme vázaní mlčenlivostí (NDA).