Přehled našich služeb 910 111 426 kontakt@it-techcz.com

IT-TechCZ s.r.o.

Váš poskytovatel IT služeb na klíč

Telefonní ústředna / call centrum

Spolehlivá telefonní ústředna pro firmu

Zapomeňte na nákup drahého hardwaru. Poskytneme Vám plnohodnotnou telefonní ústřednu běžící na serveru (služba 4smart.cz). Tento nejmodernější způsob volání zajistí Vaší firmě kvalitní, plnohodnotný a maximálě spolehlivý provoz desítek telefonů. Přenos obrazu pro modernější VoIP telefony je samozřejmě také podporován. Telefonní ústřednu Vám připravíme na klíč a na míru Vašim požadavkům. Potřebujete-li zřídit call centrum, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat.

Cloud.4smart.cz

Výhodný měsíční provoz ústředny

Oproti konkurenci nerozlišujeme, kolik telefonů k ústředně připojíte. Je na Vás jestli potřebujete spojit 10 nebo 100 telefonních zařízení. Také nerozlišujeme množství provolaných minut, neomezujeme funkce a možnosti nastavení. Nevytváříme žádná omezení a překážky ve smyslu funkcí ani výkonu. Za pevnou měsíční cenu můžete svoji ústřednu používat přesně tak, jak uznáte za vhodné. Vysoká polehlivost a dostupnost jsou naprostou samozřejmostí.

studio.4smart.cz

Rozmanité funkce pobočkové ústředny

Virtuální pobočková ústředna přináší řadu funkcí, které mohou sloužit i Vašim potřebám. Jsou zde funkce jako je paralelní vyzvánění, fronta hovorů, interaktivní hlasové menu, nahrávání hovorů, přepojování hovorů, přenos videa, atd. Tyto funkce jsou Vám plně k dispozici.

Správa ústředny přes webové rozhraní

webové rozhraní poskytuje jednotný a bezpečný způsob pro nastavení každé instance telefonní ústředny. Pozdější údržba a změny v nastavení jsou velmi snadné. Jste-li technicky zdatní, můžete svoji ústřednu také spravovat přes SSH a měnit nastavení různých detailů, které Vám mohou pomoct integrovat ústřednu do Vašeho firemního prostředí.

4smart.cz telefonní ústředna na klíč

1

Kontaktujte nás

Probereme Vaše požadavky.

2

Ústřednu pro Vás připravíme

Dejte nám 24 hodin.

3

Ústředna je Vaše

Máme hotovo.

Příprava Vaší ústředny technikem: 500  Kč / hodinu podle složitosti požadavků
Měsíční provoz ústředny: od 200  Kč

Telefonní ústřednu Vám připravíme na klíč

Fungující telefonní ústřednu jsme připraveni pro Vás připravit do druhého dne. Stačí se s námi spojit a společně probrat Vaše požadavky.