Přehled našich služeb 910 111 426 kontakt@it-techcz.com

IT-TechCZ s.r.o.

Váš poskytovatel IT služeb na klíč

Reklama na internetu

Nenechávejte svoje příležitosti ladem

Můžeme Vám pomoct zlepšit Vaše podnikání. Existuje spousta podnikatelů, kterým může reklama výrazně pomoct. Nemusíte vlastnit web nebo e-shop. Cílem reklamy je dát světu vědět o Vašem podnikání, o tom co nabízíte a kde Vás Vaši zákazníci najdou. Vlastnit web je v dnešní době velkou výhohdou, ale není to nutnost. Zákazníky Vám přitáhneme i do Vaší kamenné prodejny nebo provozovny. Pokud potřebujete navíc vytvořit web, jste tady také správně.

Jak funguje internetová reklama PPC, PPV

Způsobů jak se prezentovat na internetu je mnoho. Cílem je být vidět tam, kam se Vaši zákazníci dívají. Vaše reklama může být provázána například s tím, co Vaši zákzníci vyhledávají na internetu (vyhledávače) - Google, Seznam. Řada Vašich potenciálních zákazníků tráví volný čas surfováním po Facebooku, LinkedIn, apod. I tam může být vidět Vaše reklama. Pokud máte web, není nic snažšího, než zákazníky kliknutím na reklamu přilákat na Vaše stránky. Vaše reklama může být prostá textová, nebo grafická například ve formě banerů. V případě banerů lze zvolit reklamu účtovanou na bázi prokliku na web nebo účtovanou za její zobrazení. Volba správného druhu reklamy pro Vás je věcí individuálního přístupu.

Než začneme s reklamou pro Vás

Aby Vaše reklama byla úspěšná, je nutné abychom se seznámili s Vašim podnikáním. Pokud již máte existující reklamní kampaně, rádi je převezmeme a budeme v nich pokračovat. Pokud máte web, rádi se seznámíme s jeho obsahem a strukturou. Abychom byli schopni měřit úspěšnost reklamy s cílem přilákat zákazníky na Váš web, budeme jej možná muset malinko upravit. Reklama něco stojí, proto se musíme dohodnout na balíčku peněz, který jste ochotni do reklamy investovat. Reklama je investicí, jejímž cílem je zvednout úspěšnost Vašeho podnikání, tedy příliv zakázek, obrat, apod. Také se domluvíme na tom, jak dlouho má Vaše reklama běžet. Na závěr určíme pro Vás nejlepší formy reklamy a můžeme se do toho pustit.

Vaše reklama na internetu v plném proudu

Vaši reklamu bude nutné udržovat a kontrolovat její úspěšnost. Tyto postupy jsou součástí každé efektivní strategie. Čas od času obměníme reklamní banery, pozměníme klíčová slova, abychom dosáhli lepších úspěchů. Pokud ve Vašem podnikání právě chystáte nějaké akce a slevy, má smysl i toto promítnout do reklamní strategie. Pokud reklama přitahuje zákazníky na Váš web, je vhodné sledovat jejich chování na Vašich stránkách. Projev určitého chování zákazníků na Vašem webu může být indikací jeho kvality. Na přehledných stránkách tráví zákazník delší dobu než na nepřehledných, atd.

Reklama na internetu na klíč

1

Kontaktujte nás

Probereme Vaše záležitosti.

2

Navážeme spolupráci

Závazky podložíme smlouvou.

3

Pustíme se do propagace

Zviditelníme Vaše podnikání.

Hodinová sazba služeb v obalsti e-marketingu: 600 Kč

Váháte s reklamou? Kontaktujte nás!

Jsme připraveni s Vámi probrat Vaše záležitosti zcela nezávazně. Zavolejte nám, nebo napište. Rádi se s Vámi spojíme.