Přehled našich služeb 910 111 426 kontakt@it-techcz.com

IT-TechCZ s.r.o.

Váš poskytovatel IT služeb na klíč

Dedikované servery / managed servery

Poptáváte server o který se nebudete muset starat?

Dedikovaný server Vám připravíme na klíč. Odborně provedeme instalaci a konfiguraci jeho softwarového prostředí s ohledem na Vaše požadavky a bezpečnost. Dedikovaný server umístíme v prostorách klimatizovaného datacentra a poskytneme Vám profesionální správu. V případě problémů se serverem je k dispozici kvalifikovaný technik, který provede analýzu příčin a potřebná opatření buď s pomocí vzdáleného přístupu nebo svojí osobní inspekci v datacentru. V oblasti správy fyzických serverů máme díky vlastnímu projektu 4smart.cz 8 let zkušeností.

Dedikované servery

Váš server nebo pronájem našeho serveru

Pokud potřebujete fyzický server a přitom žádný nevlastníte, nevadí! Rádi Vám poskytneme pronájem našeho fyzického serveru. Tento server bude sloužit výhradně Vašim službám. Pokud máte k dispozici vlastní server, rádi jej budeme spravovat. Naši spolupráci ošetříme smluvně.

Server Vám připravíme na míru

Než server umístíme do datacentra, bude nutné jej připravit. Tato fáze je poměrně složitá a zahrnuje jak softwarovou, tak hardwarovou přípravu. Vše je na míru Vašim potřebám a ruku v ruce s bezpečností Vašich služeb. Během 2 - 4 dní máme přípravy dedikovaného serveru hotové a je na řadě jeho umístění do datacentra. Bohužel se nekamarádíme s OS Windows, naopak výborně si rozumíme s Linuxem.

Zajistíme bezpečný a stabilní provoz v datacentru

Váš server umístíme do klimatizovaného datacentra, připojíme jej k datové konektivitě a ke zdroji energie. K Vašemu fyzickému serveru se nedostane nikdo nepovolaný.

Dedikovaný server na klíč

1

Kontaktujte nás

Probereme Vaše záležitosti.

2

Navážeme spolupráci

Závazky podpoříme smlouvou.

3

Získáte dedikovaný server na klíč

Včetně jeho správy proškoleným technikem.

Cenovou nabídku Vám poskytneme na vyžádání.

Údržba serveru bude naše starost

Čas od času bude třeba služeb technika, který server zkontroluje a zanalyzuje případné problémy, ke kterým může z nejrůznějších důvodů docházet. Na vině může být například vadný disk, problém se serial-ATA kabelem, apod. Tyto problémy vyžadují osobní inspekci proškoleného technika, který je schpen je zodpovědně vyřešit. Díky provozu vlastních serverů služby 4smart.cz máme s tímto bohaté zkušenosti.