Přehled našich služeb 910 111 426 kontakt@it-techcz.com

IT-TechCZ s.r.o.

Váš poskytovatel IT služeb na klíč

Telefonní ústředna / call centrum

Spolehlivá firemní VoIP ústředna

Zapomeňte na nákup drahého hardwaru. Poskytneme Vám plnohodnotnou VoIP ústřednu běžící na serveru (služba 4smart.cz). Tento nejmodernější způsob volání zajistí Vaší firmě kvalitní, plnohodnotný a maximálě spolehlivý provoz desítek telefonů. Přenos obrazu pro modernější VoIP telefony je samozřejmě také podporován. Telefonní ústřednu Vám připravíme na klíč a na míru Vašim požadavkům. Potřebujete-li zřídit call centrum, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat.

Velmi nízké měsíční náklady na provoz ústředny

Kromě spolehlivosti a dostupnosti ústředny je dalším velkým bonusem cena za provoz. Měsíční náklady se pohybují v rozsahu 60 - 500 Kč. Telefonní ústředna s pěti telefony Vás bude stát přibližně kolem 60 - 120 Kč za měsíc. Telefonní ústředna nastavená jako callcentrum s vysokou četností hovorů Vás příjde přibližně do 500 Kč. Pokud je ústředna využívaná jen málo, platíte málo.

Rozmanité funkce pobočkové ústředny

Virtuální pobočková ústředna přináší řadu funkcí, které mohou sloužit i Vašim potřebám. Jsou zde funkce jako je paralelní vyzvánění, fronta hovorů, interaktivní hlasové menu, nahrávání hovorů, přepojování hovorů, přenos videa, atd. Tyto funkce jsou Vám plně k dispozici.

Správa ústředny přes webové rozhraní

éebové rozhraní poskytuje jednotný a bezpečný způsob pro nastavení každé instance telefonní ústředny. Pozdější údržba a změny v nastavení jsou velmi snadné. Jste-li technicky zdatní, můžete svoji ústřednu také spravovat přes SSH a měnit nastavení různých detailů, které Vám mohou pomoct integrovat ústřednu do Vašeho firemního prostředí.

Ústředna pro firmy i do domácnosti

Je jedno, zda-li potřebujete ústřednu pro domácnost nebo malou či větší firmu. Naše ústředna poskytuje dostatečný výkon k tomu, aby splnila Vaše potřeby nad očekávání. Ústřednu můžete provozovat v kombinaci s tuzemským nebo zahraničním poskytovatelem VoIP služeb. Používání naší pobočkové ústředny Vám zajistí nezávislost.

4smart.cz telefonní ústředna na klíč

1

Kontaktujte nás

Probereme Vaše požadavky.

2

Ústřednu pro Vás připravíme

Dejte nám 24 hodin.

3

Ústředna je Vaše

Máme hotovo.

Příprava Vaší ústředny technikem (v závislosti na požadavcích): 2 000  až 8 000 Kč
Měsíční náklady na provoz (podle nároků na výpočetní výkon): 60 až 500 Kč

Telefonní VoIP ústřednu Vám připravíme na klíč

Fungující telefonní ústřednu jsme připraveni pro Vás připravit do druhého dne. Stačí se s námi spojit a společně probrat Vaše požadavky.