Home Vývoj SW, správa serverů IT konzultace Řízení IT projektů E-marketing, PPC SEO optimalizace Ústředny, call centra Kontakt

IT-TechCZ s.r.o.

Chytrá řešení v oblasti softwaru a služeb

Virtuální servery, VPS hosting, 4smart.cz

Virtuální servery 4smart.cz se od konkurence v mnohém liší. Díky robustní architektuře se umíme vypořádat se selháním SSD disku i celého fyzického serveru bez ztráty dat. Máme pro Vás připravená hotová řešení v podobě minimálních instalací prostředí operačních systémů přes webové servery, poštovní servery, VoIP ústředny a další. Podporujeme IPv6, poskytujeme adresy z veřejného i privátního IPv4 rozsahu včetně funkce mapování portů TCP/UDP mezi VPS a fyzickým serverem. Dále u nás najdete reverzní HTTP proxy servery, revezní DNS servery, automatické přidělování subdomén podle hostname, funkce pro zálohování a klonování serverů, sledování zdraví serverů, firewall a moho dalších funkcí. Většina těchto funkcí je navíc zcela zdarma!

Pokud Vás virtuální servery 4smart.cz zaujaly, můžete služby tohoto projektu vyzkoušet nezávazně bez zaplacení. Pro všechny nové registrace je připraven kredit k vyzkoušení našich služeb. Stačí navštívit web projektu 4smart.cz a kliknout na tlačítko Registrovat. Vyplníte o sobě jen základní údaje následně můžete pracovat. Svůj kredit můžete později navýšit platební kartou nebo bankovním převodem. Připisování kreditu a vystavování dokladů je na 4smart.cz automatizované. Váš virtuální server může být zpoplatněn buď paušálně, nebo na základě jeho spotřeby systémových zdrojů (CPU, paměť, disk, datové přenosy). Velkou výhodou je nezávaznost, nic nepodepisujete a kdykoliv můžete odejít jinam. Navíc na nic nemusíte čekat, vše funguje automatizovaně bez technické podpory člověka, která je Vám ale i tak k dispozici.

Ceník služeb

Aktuální ceník najdete na: www.4smart.cz
4smart.cz

Kontakt

Společnost IT-TechCZ s.r.o.
vedená u Krajského osudu v Brně,
spisová značka C 95878,
IČ: 05521491
Podivice 33, 683 21
kontakt@it-techcz.com
tel.: +420 910 111 426